Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rama   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Streda 26.06.2019   english version
 Jičín - Lanex Cup - Majstrovstvá Českej republiky v lezení dvojíc
26.03.2004 09:00 | 4387x | komentár: 0x
13. 3. 2004  

V sobotu 13. 3. 2004 sa konalo dalšie kolo Lanex Cupu. Súťažiaci prišli z Čiech, Slovenska Maďarska a z veľmi vzdialeného Lotyšska. Preteky sa konali dva dni prvý deň sa liezla obtiažnosť a druhý  preteky dvojíc. Tak ideme na to. Zo Slovenska prišla zostava v podaní: Janka Mikulová, Andrea Čepcová, Dominika Kováčiková, Kubo Kováčik a kouč Peter Walter.

 
Víťazi pretekov.

Cesty boli pomerne na Lanex Cup náročne ale dali sa vyliezť. Ako obvykle sa liezli dve cesty a finále. Prvé dve cesty Jakub a ja sme TOPLI, ndrea chytila TOP iba jednou rukou a Janke chýbali 4 chyty. Finále ako vždy o všetkom rozhodlo. Ale predsa len Jakubova kategória mala superfinále. Jedine Jakub dal TOPku a vyhral.

Tak a prejdime na tie dvojice. Andrea sa dala do kopy s Jankou, Jakub s domácim Vítkom a ja s tiež domácou Anetou. Tiež sa liezli dve cesty a finále. Kedže sa podarilo v našej kategorii dať vela TOPOV tak postupili len tí, ktorí dali obidva TOPI. Lenže Janke a Andrei sa to nepodarilo tak nepostúpili. Vo finále sa podarilo dať trom dvojiciam TOP ale jedna z dvojíc chytila mimo a tak im počítali iba posledný chyt čo držali pred tým ako spravili priestupok. Bola to maďarská dvojica Atila a Laslo. Takže boli dve 1. miesta Jakub s Vítkom a ja s Anetou. V dvojiciach boli ešte kategórie rodič a dieťa, nad 40, nad 50 rokov, juniori ročník 1992 a mladší a naša kategoria ročník 1989 až 1991. Tak takto krásne sme prežili víkend.  

Dominika Kováčiková

 
Z pretekov dvojíc.

Výsledky: Lanex Cup
Dievčatá kat. C:
1. Elza Kalnina   Lotyšško
2. Dominika Kováčiková MKŠK Modra/ TRIOP Slovensko
3. Andrea Čepcová           Modra/ TRIOP Slovensko
7. Janka Mikulová                      MKŠK Modra

Chlapci kat. D:
1. Jakub Kováčik  MKŠK Modra/ TRIOP Slovensko
2. Pavel Rozehnal  HO Rebel Pustiměř
3. Laszlo Pavič   Maďarsko

Výsledky: Dvojice
Kategória mládež:
1. Lachman Vítek - Kováčik Jakub 90/89 Tukani/Modra (SK)
1. Kováčiková Dominika - Hyvlová Aneta 91/91 Modra(SK)/Tukani
10. Čepcová Andrea Mikulová Jana 91/91 Modra
KOMENTÁR K ČLÁNKU

Jičín - Lanex Cup - Majstrovstvá Českej republiky v lezení dvojíc [ 8. 5. 2008 12:33:41] - reagovať
V sobotu 13. 3. 2004 sa konalo dalšie kolo Lanex Cupu. Súťažiaci prišli z Čiech, Slovenska Maďarska a z veľmi vzdialeného Lotyšska. Preteky sa konali dva dni prvý deň sa liezla obtiažnosť a druhý preteky dvojíc. Tak ideme na to. Zo Slovenska prišla zostava v podaní: Janka Mikulová, Andrea Čepcová, Dominika Kováčiková, Kubo Kováčik a kouč Peter Walter.

Vlado Linek © 1999 - 2019 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  24070446