Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov 
sport-outdoor
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Pondelok 17.12.2018   english version
 Správy z ďalekého východu (report Bardejovský problémik)
25.02.2018 21:10 | 768x | komentár: 0x
  

Po dlhom čase sa na bardejovskom bouldri konali, ako inak undergraoundové preteky pod názvom Bardejovský problémik. Celé to  vymysleli a prakticky aj zorganizovali bardejovskí lezci. Bolo postavených 9 kvalifikačných a 4 finálové bouldre. Na vyriešenie kvalifikačných problémikov mala každá skupina 2 hodiny. Celkový počet súťažiacich bol 18 z toho 2 ženy. Súťažiaci sa z dôvodu rozmerov bouldrovky rozdelili do troch  skupín. Až na jeden sa podarilo vyriešiť všetky problémiky.

Do finále postúpili šiesti borci a to v takom poradí:
1. Jakub Adam
2. Dušan Kolačkovský
3. Róbert Kapa
4. Miroslav Behun
5. Dominik Multáň
6. Peter Multáň    
 
Vo finále prekvapil Miro Behun, ktorý dal 1 top a 3 zóny a tým si zaistil celkové víťazstvo. Na druhom mieste skončil z jedným topom a jednou zónou Robo Kapa. Tretí skončil Dušan Kolačkovský, ktorý vyliezol 3 zóny.
 
Za podporu veľmi ďakujeme sponzorom: Ceny pre víťazov poskytol Ululu friendly outdoor shop, o občerstvenie pre súťažiacich sa postaral ovozelgastro a za požičanie technického zariadenia ďakujeme občianskemu združeniu Kandeláber.

Vďaka patrí tiež dobrovoľníkom, ktorí pomáhali s organizáciou.

Foto

Bardejovský problémik sa budeme snažiť zorganizovať aj o rok, snáď na trochu vyššej úrovni.
KOMENTÁR K ČLÁNKU

Správy z ďalekého východu (report Bardejovský problémik) [ 25. 2. 2018 21:11:06] - reagovať
Po dlhom čase sa na bardejovskom bouldri konali, ako inak undergraoundové preteky pod názvom Bardejovský problémik. Celé to vymysleli a prakticky aj zorganizovali bardejovskí lezci. Bolo postavených 9 kvalifikačných a 4 finálové bouldre. Na vyriešenie kvalifikačných problémikov mala každá skupina 2 hodiny.

Vlado Linek © 1999 - 2018 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  22254403