Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov 
sport-outdoor
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Štvrtok 21.09.2017   english version
 HoryZonty - Súťaž neprofesionálnych filmov
07.09.2017 10:00 | 999x | komentár: 0x
9. - 11. 11. 2017  

Milí priatelia HoryZontov,
nezabudnite na blížiaci sa termín uzávierky našej filmovej súťaže - 15.september 2017.

Vaše filmy môžu zabodovať u poroty a získať niektorú z cien: Grand Prix, Cena poroty, Cena divákov. Novinkou tohto ročníka je cena - Slovensko vo filme, pre film natočený v slovenskom prostredí.

Všetky informácie ohľadom súťaže sú k dispozícii na webovej stránke festivalu www.horyzonty.sk

Ak máte vo svojom okolí neprofesionálnych filmárov, ktorí by svoje diela chceli prezentovať na festivale HoryZonty, prepošlite prosím túto pozvánku ďalej.Na festivale dobrodružných filmov HoryZonty bude opäť súťaž neprofesionálnych filmov. Vaše filmy môžu zabodovať u poroty a získať niektorú z cien: Grand Prix, Cena poroty, Cena divákov. Novinkou tohto ročníka je cena - Slovensko vo filme, pre film natočený v slovenskom prostredí.

Filmy posielajte do 15. 9. 2017. Všetky informácie ohľadom súťaže sú k dispozícii na webovej stránke festivalu www.horyzonty.sk. Ak máte vo svojom okolí neprofesionálnych filmárov, ktorí by svoje diela chceli prezentovať na festivale HoryZonty, prepošlite im túto informáciu.

Mária Dutková, www.horyzonty.sk
KOMENTÁR K ČLÁNKU

HoryZonty - Súťaž neprofesionálnych filmov [ 12. 7. 2017 11:34:39] - reagovať
Milí priatelia HoryZontov,nezabudnite na blížiaci sa termín uzávierky našej filmovej súťaže - 15.september 2017.Vaše filmy môžu zabodovať u poroty a získať niektorú z cien: Grand Prix, Cena poroty, Cena divákov. Novinkou tohto ročníka je cena - Slovensko vo filme, pre film natočený v slovenskom prostredí.

Vlado Linek © 1999 - 2017 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  18836326