Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov 
sport-outdoor
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Nedeľa 20.05.2018   english version
 ERASMUS+ HOROLEZECKÝ TÝŽDEŇ NA POPRADSKOM PLESE PRE VEREJNOSŤ
08.06.2017 10:00 | 3525x | komentár: 0x
  


Project EU Erasmus+: "Climbing for everybody", No.: 2015-3351/001-001

Ahojte Jamesáci,

blíži sa horolezecký týždeň organizovaný v rámci projektu ERASMUS+, na ktorom sa náš spolok spolupodieľa. Najbližšiu akciu organizujeme práve my na Popradskom plese vo Vysokých Tatrách. Keďže v podnadpise projektu je uvedené „Lezenie pre všetkých“, chceli by sme vyhlásiť prihlasovanie lezeckej verejnosti.

Preto ak máte záujem, prihláste sa do 11.6.2017 do nižšie uvedeného formulára (lezecké dvojky) alebo v krajnom prípade mailom na clenske@james.sk. Z prihlásených lezeckých dvojíc potom vyžrebujeme 3 dvojice.

Podrobnosti
Termín akcie je 18.-24. júna 2017. Zúčastní sa zhruba 100 ľudí, pričom 85 ľudí bude zo zahraničných horolezeckých spolkov (Taliansko, Chorvátsko, Slovinsko, Česko, Maďarsko). Na programe budú  viaceré prezentácie a premietania, lezenie a spoločenské akcie. Ide hlavne však o zoznámenie sa a spoluprácu so zahraničnými horolezcami.

Podmienky
- Ubytovanie a celodenná strava budú hradené z väčšej časti cez projekt. Nakoľko ale máme na týchto výdavkoch spoluúčasť, je potrebné uhradiť za celý pobyt 60 EUR na osobu.
- Prihlásené a vylosované lezecké dvojice sa musia zúčastniť celej akcie za každého počasia. Účasť je záväzná. Preto prosíme, prihlasujte sa len tí, ktorí tam aj v prípade vylosovania môžete naozaj na celý týždeň ísť.
- Prirodzene by sa mali prihlasovať lezci, ktorí majú skúsenosti s lezením v horách.
|- Je potrebná základná znalosť angličtiny, aby bola umožnená komunikácia so zahraničnými účastníkmi.
- Prihlasovanie je určené pre členov nášho spolku SHS JAMES.

Tak teda hor sa do prihlasovania!

V prípade nejasností napíšte na clenske@james.sk.
KOMENTÁR K ČLÁNKU

ERASMUS+ HOROLEZECKÝ TÝŽDEŇ NA POPRADSKOM PLESE PRE VEREJNOSŤ [ 23. 5. 2017 13:13:25] - reagovať
Prihlasovanie lezeckých dvojíc z verejnosti na horolezecký týždeň na Popradskom plese v rámci projektu ERASMUS+.

Vlado Linek © 1999 - 2018 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  20648303