Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov 
sport-outdoor
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Pondelok 23.04.2018   english version
 Festival JAGANNATH FEST na Sekaninách
19.04.2017 22:00 | 1477x | komentár: 0x
26. – 28. 5. 2017  

Každý z nás raz za čas vypadne von, aby sme sa odtrhol od každodenných povinností, streotypu, alebo niečoho, čo pokladáme za povinnosti. Obyčajne, príroda je najlepší prostriedok, ktorý nám pomáha zabudnúť na všetky vonkajšie negatívne vplyvy, zharmonizovať si pokoj v tele a málo kto chápe, že nie sme len toto telo.

Ale v prírode na to postupne prichádzame. Preto si to mnohí ľudia spoja s outdoorovým športom a nás zaujíma príbeh, zážitok a to duchovné, ktoré z nás mnohokrát kričí, aby sme znova vypadli von. Čo to je?
To sa budeme presne pýtať každého účinkujúceho.

Tento festival bude zameraný na outdoorové športy, zdravú výživu, prednášky, premietanie dokumentov, cestovanie, workshopy, hudbu, spoznávanie nových ľudí a hlavne oddych. Je tu možnosť kempovania a opekania. K dispozícií bude vegetariánska strava (indická kuchyňa).
KOMENTÁR K ČLÁNKU

Festival JAGANNATH FEST na Sekaninách [ 19. 4. 2017 22:04:45] - reagovať
Každý z nás raz za čas vypadne von, aby sme sa odtrhol od každodenných povinností, streotypu, alebo niečoho, čo pokladáme za povinnosti. Obyčajne, príroda je najlepší prostriedok, ktorý nám pomáha zabudnúť na všetky vonkajšie negatívne vplyvy, zharmonizovať si pokoj v tele a málo kto chápe, že nie sme len toto telo.

Vlado Linek © 1999 - 2018 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  20417634